VINCI Facilities -

VINCI Facilities Polska należy do grupy VINCI i jest spółką świadczącą wysokiej jakości usługi kompleksowej obsługi technicznej nieruchomości. Od momentu powstania w 2010 roku, udało nam się w błyskawicznym tempie zdobyć mocną pozycję na krajowym rynku Facility Management oraz zyskać zaufanie wielu Klientów, zarówno sektora prywatnego, jak i publicznego.

VINCI Facilities Polska wchodzi w skład VINCI – największej na świecie grupy z sektora budownictwa i usług powiązanych, która zatrudnia ponad 194 tys. osób i zrzesza przeszło 3.000 spółek w 116 krajach na wszystkich kontynentach.

ZOBACZ OFERTĘ

Jesteśmy elastyczni

W przypadku np. sprzedaży budynku, wymiany instalacji lub pojawienia się nowych urządzeń jesteśmy gotowi do rozmów na temat zmiany zakresu i wynagrodzenia. Mamy świadomość zmieniającej się sytuacji rynkowej i reagujemy na potrzeby Klientów.

Zatrudniamy kompetentny personel

Posiadamy doświadczenie w realizacji usługi poprzez personel własny oraz personel przejęty od Klienta. Nawiązujemy współpracę ze sprawdzonymi fachowcami, posiadającymi pozytywne rekomendacje od innych Klientów i pracodawców. Nasza naczelna zasada: „Przede wszystkim człowiek”. Poziom rotacji personelu jest najniższy w branży. Około 40% pracowników posiada akcje spółki VINCI w ramach programu Castor.

Gwarantujemy stabilność kosztów

Poprzez współpracę z firmami należącymi do grupy VINCI Energies a także poprzez szkolenia personelu z obsługi urządzeń, korzystamy z podwykonawców tylko w uzasadnionych przypadkach. U nas obrót generowany z podwykonawcami nie przekracza zwykle 30%.

Szybko reagujemy

Gwarantujemy krótkie czasy reakcji na awarie. Nasi konsultanci przez cały czas dostępni są pod telefonem. Wysyłamy naszych pracowników natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia

Dyspozycyjność 24/7

Pozostajemy do dyspozycji 24h na dobę. Nasi pracownicy cały czas czekają na Państwa zgłoszenia. Stale monitorujemy stan techniczny Twojego budynku i w każdej chwili jesteśmy gotowi na interwencję

Globalna firma z lokalnym podejściem

Jesteśmy firmą globalną z podejściem lokalnym – stabilna sytuacja finansowa, wsparcie koncernu VINCI oraz wysoka polisa ubezpieczeniowa. To tylko niektóre z atutów, jakie daje nam przynależność do grupy VINCI. Stanowi to solidny fundament do budowania długoletnich relacji z Klientami.

ZAUFANIE

Zaufanie jest podstawą naszego działania. W wewnętrznych relacjach zdobywamy zaufanie, podejmując decyzje wraz z naszymi Współpracownikami. Zgodnie z obraną kulturą przedsiębiorstwa ufamy, że każdy daje z siebie wszytko i podejmuje właściwe decyzje. Jesteśmy szczerzy i uczciwi, każdego traktujemy z szacunkiem.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Bierzemy odpowiedzialność za siebie i swoje działania. Liczymy się ze Współpracownikami oraz Partnerami Biznesowymi. Wyróżnia nas: jakość, inicjatywa oraz przedsiębiorcza postawa.

RZETELNOŚĆ

Nasi Klienci i Współpracownicy mogą na nas polegać – dotrzymujemy obietnic i danego słowa. Klientów przekonujemy gotowością do działania, dochowaniem terminów i jakością.

ZROZUMIENIE

Nasze relacje cechuje szacunek – dostrzegamy każdego z osobna wraz z jego indywidualnymi osiągnięciami. Zrozumienie buduje podstawę naszej współpracy i stosunki między kierownictwem a Pracownikami oraz tworzy szczególne relacje z Klientami. Każdy z nas stanowi wartość i w tym tkwi nasz sukces.

OTWARTA KOMUNIKACJA

Z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby naszych zespołów. Wspieramy nowe inicjatywy i zawsze działamy na równych zasadach – między sobą i z naszymi Klientami. Ponosimy obopólną korzyść, gdy dzielimy się doświadczeniem i współpracujemy. Właśnie w ten sposób stajemy się jeszcze lepsi.

UCZCIWOŚĆ

Jesteśmy wobec siebie uczciwi i sprawiedliwi. Naszą drogą do sukcesu jest bycie konstruktywnym, rzeczowym i szczerym. Wspólnie pokonujemy potencjalne przeszkody, wykorzystując synergię naszych atutów i wspierając się wzajemnie. Nasza codzienność opiera się na współpracy – zyskują tak zarówno nasze zespoły, jak i Klienci.

Zaufaj VINCI Facilities Polska

Nasza spółka współpracuje z Dostawcami krajowymi i lokalnymi w całej Polsce. Głównym kryterium wyboru naszych Podwykonawców jest jakość, lecz kierujemy się także ceną i renomą. Z wieloma Kontrahentami wiążą nas umowy ramowe, gwarantujące preferencyjne warunki zakupu usług i produktów.

Nawiąż współpracę