7 czerwca VINCI zainaugurowało Leonard:Paris – otwarte laboratorium, koncentrujące się na miastach i infrastrukturze przyszłości. Obiekt, zlokalizowany w 12. dzielnicy Paryża, ma stanowić nowy dom dla czterech jednostek badawczo-rozwojowych Grupy:

Skupienie tych organizacji pod wspólnym dachem, pozwoli czerpać z pełnego zakresu wiedzy specjalistycznej (naukowej, społecznej, urbanistycznej i biznesowej) w jednym miejscu. Leonard:Paris ma przede wszystkim służyć jako przestrzeń współpracy, spotkań i dyskusji zarówno dla pracowników VINCI, jak i ekspertów, przedsiębiorców, władz lokalnych, klientów, partnerów, studentów, badaczy i przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego. Docelowo oferować będzie ponad 5.000 m2 powierzchni, na których znajdzie się 50 pomieszczeń do pracy w zespołach, stanowiska do pracy indywidualnej, kawiarnia i 150-osobowa sala konferencyjna rozjaśniona światłem naturalnym.

„Dzięki staraniom naszych zespołów technicznych, to imponujące miejsce w samym sercu Arc de l’innovation (pol. Łuk Innowacji) we wschodnim Paryżu, dostało całkowicie nowy wygląd. Odzwierciedla on w pełni zaangażowanie i determinację Grupy w dążeniu do przyszłości.” – mówi Xavier Huillard, Prezes i Dyrektor Generalny VINCI.

AKTUALNOŚCI

2018-08-23T10:59:10+02:00